Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nové Sedliště - Areál SDH

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2.kolo CHNHL Kdy: 22. 06. 2024 21:00
Kontakt:   Ondřej Fojtíček Telefon:  607 692 699
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Tlumačov, Muži Domažlice Pavel Homolka
2. Všekary, Ženy Domažlice Monika Černá
3. Štítary, Ženy Domažlice Martina Hradecká
4. Chudenice, Klatovy Miroslav Brabec
5. Kostelec, ŽenyTachov Natálie Brichzínová
6. Kdyně, Muži, PS12Domažlice Vaclav Milfort
7. Čermná, Muži PS12Domažlice Veronika Bártová
8. Všekary, Domažlice Monika Černá
9. Štítary, Domažlice Miroslav Žáček
10. Kostelec, Muži Tachov Natálie Brichzínová
11. Nové Sedliště, ŽenyTachov Petr Prochazka
12. Hluboká, PS 12Domažlice Aneta Drahoňovská
13. Oprechtice Sport, mužiDomažlice Václav Pejsar
14. Nové Sedliště, Muži BTachov Petr Prochazka
15. Oplot, PS-12Plzeň-jih Tomáš Velkoborský
16. Hluboká, PS 12- mužiDomažlice Aneta Drahoňovská
17. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
18. Černošín, ŽenyTachov Iveta Šnejdarová
19. Nahý Újezdec, Muži Tachov Vladimír
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. MilostoviceOP
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.