Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3.kolo CHNHL Kdy: 13. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Ondřej Fojtíček Telefon:  +420 607 692 699
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Sedliště muži sportTCVáclav Pejsar
22Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
33Kostelec mužiTCPavel Pechát
44Štítary ŽenyDODenis Balounová
55Mračnice mužiDOTomáš Zverka
66Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
77Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
88Díly muži sportDOZbyněk Liška
99Štítary MužiDOMiroslav Žáček
1010Křištín KTJiří Freiberk
1111Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
1212Horšovský Týn ŽenyDONikola Malíková
1313Nahý Újezdec TCVladimír
1414Oprechtice Ženy sportDOSimona Vlasáková
1515Štítary Muži PS 12DOMiroslav Žáček
1616Díly ženy sportDOZbyněk Liška
1717Halže muži PS 12TCPetr Prochazka
1818Nová Ves DOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.