Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Nová Ves u Světlé Kdy: 29. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Pavel Slezák Telefon:  +420 775 568 835
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 00:00 Konec rezervace: 24. 06. 2024 23:59



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hněvkovice AHBRoman Lisičan
22Česká Bělá AHBVladimír Zadina
33Kámen Kámen AHBJosef Macháček
44Rozsochatec AHBEva Jelenová
55Veselý Žďár AHBVěra Korejtková
66Malčín Malčín+Tis AHBIva Mrtková
77Veselý Žďár BHBVěra Korejtková
88Dolní Krupá AHBVít Eisenvort
99Nová Ves u Světlé AHBVávris
1010Herálec AHBMíša Janoušková
1111Ždírec nad Doubravou AHBJana Andrýsková
1212Kojetín AHBVladimír Zadina
1313Broumova Lhota AHBVávris
1414Uhelná Příbram AHBMonika Krátká
1515Štoky AHBSDH Štoky
1616Dlouhá Ves Dlouhá Ves AHBMartina Sokalová
1717Světlá nad Sázavou AHBZdeňka
1818Pohled AHBJakub Vašíček
1919Dlouhá Ves Dlouhá Ves BHBMartina Sokalová
2020Lučice AHBVeronika Boháčková
2123Habry BHBMartin Fikar
2226Habry AHBMartin Fikar
2327Nová Ves u Chotěboře AHBJana Marková
2428Dolní Město AHBBedřich Dušek
2529Pohled BHBJakub Vašíček
2630Stéblová PAPatrik Kučera

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselý Žďár AHBVěra Korejtková
22Herálec AHBMíša Janoušková
33Veselý Žďár BHBVěra Korejtková
44Dolní Krupá AHBVít Eisenvort
55Ždírec nad Doubravou AHBJana Andrýsková
66Herálec BHBMíša Janoušková
77Kámen Kámen BHBJosef Macháček
88Leškovice AHBKlára Valová
99Lhůta AHBRadek Vízner
1010Kámen Kámen AHBJosef Macháček
1111Světlá nad Sázavou AHBZdeňka
1212Malčín Malčín+Tis AHBIva Mrtková
1313Lhůta BHBRadek Vízner
1414Nová Ves u Světlé BHBVávris
1515Malčín Malčín+Tis BHBIva Mrtková
1616Rozsochatec AHBEva Jelenová
1717Nová Ves u Světlé AHBVávris
1819Rozsochatec BHBEva Jelenová
1920Nová Ves u Světlé CHBVávris
2021Lípa AHBIvana Výborná
2122Pohled AHBJakub Vašíček
2223Uhelná Příbram AHBMonika Krátká
2324Štoky AHBSDH Štoky
2425Vilémov AHBLucka Homolková
2526Dlouhá Ves Dlouhá Ves AHBMartina Sokalová
2627Pohled BHBJakub Vašíček
2728Uhelná Příbram BHBMonika Krátká
2829Štoky BHBSDH Štoky
2930Dlouhá Ves Dlouhá Ves BHBMartina Sokalová
3031Habry AHBMartin Fikar
3132Lučice AHBVeronika Boháčková
3233Uhelná Příbram CHBMonika Krátká
3334Dolní Město CHBBedřich Dušek
3435Habry BHBMartin Fikar
3536Lučice BHBVeronika Boháčková
3637Kochánov HBVěra Kratochvílová
3738Dolní Město AHBBedřich Dušek
3839Nová Ves u Chotěboře AHBJana Marková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Velké Pavlovice, sport. areálBV
13. 07. DrahanoviceOL
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.