Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nová Ves u Světlé

Pozvánka | Obnovit
Kde: Nová Ves u Světlé Kdy: 11. 07. 2020 10:00
Kontakt:   Slezák Pavel Telefon:  775568835
Začátek rezervace: 27. 06. 2020 10:00 Konec rezervace: 11. 07. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Srch, Pardubice Jiří Panchártek
2. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Jaromír Joukl
3. Lučice, Havlíčkův Brod Jan Prchal
4. Kynice, Havlíčkův Brod Tomáš Francl
5. Světlá nad Sázavou, "A"Havlíčkův Brod Pavel Čihák
6. Milíčov, Jihlava Filip Pech
7. Rynárec, Pelhřimov Tomáš Bulant
8. Studnice, Chrudim Vojtěch Vašek
9. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
10. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
11. Věž, Havlíčkův Brod Martin Bárta
12. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Vladimír Zadina
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
3. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Martin Bárta
4. Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod Karolína Nedělková
5. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
6. Česká Bělá, ml.Havlíčkův Brod Martin Bárta
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Malčín, Havlíčkův Brod Veronika Pazderková
3. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
4. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Martin Bárta
5. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 07. Fotbalové hřiště KarloviceBR
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.