Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina Kdy: 29. 06. 2024 11:00
Kontakt:   Karel Strýc Telefon:  776 048 220
Začátek rezervace: 16. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Dědina KMPavel Vavřík
22Prchalov NJPavel Váňa
33Velká nad Veličkou HOPavel Vavřík
44Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
55Hrabůvka PRHonza
66Zahnašovice KMPetr Miklík
77Karolín KMVojtěch Ševčík
88Litenčice KMFilip Měrka
99Velký Ořechov ZLPavel Vavřík
1010Hoštice KMAntonín Novák
1111Prchalov "B"NJPavel Vavřík
1212Kostelany KMPetr Botek
1313Morkovice KMPavel Krejčí
1414Křenovice PRMarek Zavřel
1516Mladcová ZLLukáš Struška
1617Vrbka KMJosef Pospíšil
1718Zdounky KMMilan Mach
1819Nětčice KMEliška Mrhálková
1920Svatobořice HODavid Vodička
2022Bělov KMMartin Prechtl
2123Roštění KMSDH Roštění

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuslavice u Zlína ZLPavel Vavřík
22Zborovice KMPetra Plachá
33Střítež nad Ludinou PRNikola Lukšíková
44Litenčice KMNikol Kochaníčková
55Karolín KMKarolína Malenovská
67Morkovice KMPavel Krejčí
78Bernartice nad Odrou NJFilip Pantůček
89Roštění KMSDH Roštění
910Zdounky KMMilan Mach
1011Zdounky KMMilan Mach
1112Lutopecny KMAdriana Žůrková
1214Nětčice KMEliška Mrhálková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Dědina volné pro pořadateleKMMishi
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Karolín KMVojtěch Ševčík
44Morkovice KMPavel Krejčí
55Roštění KMSDH Roštění
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.