Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina Kdy: 25. 06. 2022 11:00
Kontakt:   Karel Strýc Telefon:  776 048 220
Začátek rezervace: 12. 06. 2022 20:00 Konec rezervace: 24. 06. 2022 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelany KMMishi
22Zahnašovice KMMishi
33Ratiboř VSMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Velká (Hranice III) PRMishi
67Křenovice PRMishi
79Karolín KMMishi
810Hoštice KMMishi
912Špičky PRMishi
1013Vrbka KMMishi
1114Kněžpole UHDaniel Palčík
1215Medlov KMSDH Medlov
1316Hlinsko PRPetr Šromota
1418Pravčice BKMMartin Masař
1519Kněžpole UHDaniel Palčík
1620Nová Dědina KMMartin Láník

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
34Olšovec PRMishi
45Roštění KMMishi
56Loučka VSMishi
67Karolín KMMishi
720Dětkovice VYBarbora Plšková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Dědina KMMartin Láník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
09. 07. Mikulovice hřištěZN
09. 07. KyniceHB
09. 07. ZahnašoviceKM
09. 07. Horní KameniceDO
09. 07. VšekaryDO
09. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
09. 07. ŽďárBK
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Hasičský areál HolčoviceBR
09. 07. HabrovanyVY
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Budilov - dětiPT
09. 07. Poruba - Hřiště u výletištěPR
09. 07. BUDILOVPT
09. 07. VeseláVS
09. 07. BatelovJI
09. 07. RaspenavaLI
09. 07. Velké Pavlovice, fotbal.hřištěBV
09. 07. Nedašova LhotaZL
10. 07. Třeština (SU)SU
10. 07. ŠtítaryDO
10. 07. Velký OřechovZL
10. 07. MistřiceUH
15. 07. Hodonice, Hasičské hřiště, M+ŽZN
15. 07. Vidče hřiště SaharaVS
16. 07. Václavov u Bruntálu fot.hřistěBR
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. KámenHB
16. 07. KrchlebyDO
16. 07. MníšekJH
16. 07. RynárecPE
16. 07. NovosedlyST
16. 07. MrákotínJI
16. 07. KučerovVY
16. 07. Hodonice, hasičské hřiště DORZN
16. 07. ČernotínPR
16. 07. Velká LhotaVS
16. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
16. 07. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
16. 07. Bílovice (PV)PV
16. 07. Křištín - Areál SDHKT
16. 07. Nevšová - JLNSZL
17. 07. PravčiceKM
17. 07. LitovanyTR
17. 07. Prlov, areál (U Smrku)VS
17. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
23. 07. Lom u TachovaTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.