Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Nevšová Kdy: 20. 07. 2024 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 19. 07. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevšová CZLPavel Pavelka
22Vrbětice ZLPavel Pavelka
33Kněžpole AUHTomáš Pelka
44Lukov ZLTomáš Hoferek
55Nevšová BZLPavel Pavelka
66Vřesovice HOJiří Vyoral
77Mladcová ZLLukáš Struška
88Hradčovice UHAdéla Stehlíková
99Částkov UHTomáš Hoferek
1010Mirošov BZLAdministrátor ZLPS
1111Kněžpole BUHTomáš Pelka
1212Nevšová AZLPavel Pavelka
1313Popov ženyZLAdéla Maryášová
1414Všemina ZLDzidza Dzidza
1515Pitín UHTomáš Šašinka
1616Mirošov DorciZLAdministrátor ZLPS
1717Mladcová ZLLukáš Struška
1818Martinice KMKarolína Vedrová
1919Popov dorciZLAdéla Maryášová
2020Hostětín ŽenyUHAdministrátor ZLPS
2121Lipová DorciZLTomáš Vaněk
2222Hrobice ŽenyZLDavid Červenka
2323Slušovice ZLKarel Dolina
2424Sazovice ZLLucie Štefková
2525Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
2626Tečovice BZLRoman Matuška
2727Chvalnov Lísky KMDrahomír Šušlík
2828Bojkovice UHTomáš Šašinka
2929Veselá MužiZLDavid Červenka
3030Sazovice ŽenyZLAneta Lysáková
3131Hradčovice dorkyUHAdéla Stehlíková
3232Míkovice UHLojza Tvrdoň
3333Vrbětice ZLBronislav Lysák
3434Pitín DorciUHTomáš Šašinka
3535Pohořelice ŽenyZLRoman Matuška
3637Pohořelice DorostenkyZLRoman Matuška
3738Louky ŽenyZLBarbora Vaculková
3839Vlachovice ZLDavid Marcaník
3940Lipová Muži ZLTomáš Vaněk
4041Slušovice ZLKarel Dolina
4142Machová ženyZLLucie Štefková
4243Veselá DorostZLMates Juřík
4346Bílovice UHAdéla Maryášová
4447Machová muži 35+ZLLucie Štefková
4548Racková ZLEliska Rapantova
4649Racková dorciZLEliska Rapantova
4750Roštění KMLukáš Struška
4851Bílovice ženy UHRadka Majíčková
4952Machová mužiZLLucie Štefková
5053Sazovice Muži 35+ZLAneta Lysáková
5154Veselá ZLMates Juřík
5255Trnava ŽenyZLJiří Vajďák
5356Tečovice BZLRoman Matuška
5457Louky MZLpeca
5558Tečovice BZLRoman Matuška
5659Rudimov ŽenyZLBarbora Andersová
5760Trnava DorciZLJiří Vajďák
5861Březolupy ŽenyUHLucie Hubáčková
5962Louky M35ZLpeca
6063Rudimov DorciZLBarbora Andersová
6164Pohořelice ZenyZLJana Forbelská
6265Trnava DorkyZLJiří Vajďák
6366Březolupy dorostenciUHEma Batoušková
6467Nedašov 35+ZLPetr Sáblík
6568Pohořelice DorkyZLJana Forbelská
6669Nedašov DorkyZLPetr Sáblík
6770Trnava MužiZLJiří Vajďák
6871Březolupy DorkyUHLucie Hubáčková
6972Nedašov Ženy ZLPetr Sáblík
7073Hrádek na Vlárské dráze ženyZLVěra Skopalová
7174Šarovy dorostenkyZLValentýna Kročilová
7275Nedašov Muži ZLPetr Sáblík
7376Křekov ZLAdam Halbrštát
7477Tečovice BZLRoman Matuška
7578Lukov ZLMichal Kadlčák
7679Vrbka Muži KMJosef Pospíšil
7780Francova Lhota VSNela Beránková
7881Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
7982Valašské Příkazy Ženy VSjosef smolik
8083Veselá DorostZLMates Juřík
8184Vrbka DorciKMJosef Pospíšil
8286Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
8387Dolní Bečva Ženy VSDominik Babinec
8488Bystřička VSMichal Lejska
8589Kněžpole AUHDaniel Palčík
8692Dolní Bečva Dorky VSDominik Babinec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.