Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Nevšová Kdy: 20. 07. 2024 21:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 19. 07. 2024 21:30



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevšová ZLMartin Hověžák
22Hradčovice UHJan Javor
33Vrbětice ZLMartin Hověžák
44Vysoké Pole ZLMartin Hověžák
55Nevšová CZLMartin Hověžák
66Mirošov BZLMartin Hověžák
77Nedašova Lhota ZLMartin Hověžák
88Drnovice ZLMartin Hověžák
99Křekov ZLMartin Hověžák
1010Hostětín UHLucie Bartošová
1111Lipová ZLMartin Hověžák
1212Nevšová BZLMartin Hověžák
1313Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1414Pitín UHTomáš Šašinka
1515Popov ZLKarolína Fojtů
1616Horní Lideč VSAlbert
1717Kněžpole AUHDaniel Palčík
1818Kněžpole BUHTomáš Pelka
1919Křekov ZLAdam Halbrštát
2020Mirošov CZLTomáš Obadal
2121Trnava ZLJiří Vajďák
2222Vlachovice ZLKarolína Fojtů
2323Vrbětice 35+ZLBronislav Lysák
2424Popov mužiZLAdéla Maryášová
2525Lipová ZLTomáš Vaněk
2626Pitín BUHTomáš Šašinka
2727Hrobice ZLDavid Červenka
2828Rudimov ženyZLAdéla Maryášová
2929Vizovice Ženy ZLSára Lutonská
3030Trnava ZLJiří Vajďák
3131Hoštiná PUPatrícia Melišíková
3232Slušovice MužiZLTomáš Obadal
3333Rudimov ZLVlastimil Marcaník
3434Valašská Polanka Muži VSDavid Kovář
3535Bojkovice UHTomáš Šašinka
3636Trnava ZLJiří Vajďák
3737Nedašov ZLBarbora Andersová
3838Mirošov CZLPavel Sáblík
3939Leskovec VSLukáš Smolík
4040Všemina mužiZLAdéla Maryášová
4141Slušovice ŽenyZLTomáš Obadal
4242Lukov ZLJiří Vajďák
4343Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
4444Vrbka BKMJosef Pospíšil
4545Vrbka AKMJosef Pospíšil
4646Hošťálková ŽenyVSRoman Hlavatý
4747Louky ŽenyZLBarbora Vaculková
4848Částkov UHTomáš Hoferek
4949Nedašov 35+ZLPetr Sáblík
5050Hošťálková MužiVSRoman Hlavatý
5151Nedašov ŽenyZLPetr Sáblík
5252Březolupy ženyUHIveta Šuranská
5353Smolina 35+ZLPetr Sáblík
5454Nedašov ZLPetr Sáblík
5555Sazovice mužiZLLucie Štefková
5656Valašská Polanka MužiVSJiří Mikuš
5757Všemina ZLDzidza Dzidza
5858Bystřička VSMichal Lejska
5959Polichno Muži ZLPavel Novosad
6060Bílovice UHKarolína Gajdošíková
6161Lukov ZLMichal Kadlčák
6262Dolní Bečva ŽenyVSDominik Babinec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.