Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Nevřeň

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP Kdy: 11. 02. 2023 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml. Telefon:  775655463
Začátek rezervace: 08. 01. 2023 08:00 Konec rezervace: 10. 02. 2023 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Mirošov, Rokycany smatlak vaclav
2. Únětice 1911, "B"Plzeň-jih Ondřej Kail
3. Žákava, ŽenyPlzeň-jih Lucie Horová
4. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
5. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
6. Střížov, České Budějovice David Politzer
7. Hostivice, Praha-západ Ondřej Mareš
8. Letiny, Muži Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
9. Horšovský Týn, ŽenyDomažlice Alexandra Vrbová
10. Horní Měcholupy, MužiHlavní město Praha Martin Lehovec
11. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
12. Drahkov, Muži Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
13. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
14. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
15. Horšovský Týn, MužiDomažlice Alexandra Vrbová
16. Čelákovy, Plzeň-jih Jiří Böhm
17. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
18. Kdyně, MužiDomažlice RADEK HOUSAR
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22. Horní Měcholupy, ŽenyHlavní město Praha Martin Lehovec
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 02. NevřeňPS
13. 05. Horní TřešňovecUO
13. 05. KosmonosyMB
14. 05. JabloňovZR
21. 05. RadimoviceLI
27. 05. BechovMB
27. 05. Horní LukavicePJ
27. 05. NepomukyUO
28. 05. RadíkovPR
28. 05. BystřecUO
28. 05. LibuňJC
28. 05. NetínZR
03. 06. Hluboká u Kdyně - U KoupalištěDO
10. 06. SychrovMB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
10. 06. ČikovTR
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. LavičkyZR
17. 06. Lhotky sportZR
17. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
24. 06. TlumačovDO
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
01. 07. DubenecTU
02. 07. ŠtítaryDO
08. 07. Krásná VesMB
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
29. 07. LanžovTU
29. 07. MeziříčkoZR
30. 07. Radostín nad OslavouZR
05. 08. MokroušePJ
05. 08. Milotice nad BečvouPR
06. 08. BukováPJ
12. 08. Malá SkálaJN
12. 08. RobčicePJ
12. 08. ZbraslavBO
13. 08. ÚněticePJ
19. 08. JirkovJN
19. 08. StýskalyPS
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Újezd - HřištěDO
20. 08. NevřeňPS
26. 08. PěnčínJN
26. 08. PartutovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.