Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nevcehle

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Nevcehle Kdy: 22. 06. 2024 11:00
Kontakt:   Miroslav Jelínek Telefon:  +420606205096
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Netín, CirkusŽďár nad Sázavou Pořadatelé Extraligy
2. Prchalov,   BNový Jičín Honza Adamec
3. Velká (Hranice III), Přerov Honza Adamec
4. Nahořany, Náchod Honza Adamec
5. Pasohlávky, Brno-venkov Honza Adamec
6. Mysločovice, Zlín Honza Adamec
7. Prchalov, Nový Jičín Honza Adamec
8. Olešnice,   XOlomouc Honza Adamec
9. Zahnašovice, Kroměříž Honza Adamec
10. Indivindi, Náchod Honza Adamec
11. Dubenec, Trutnov Honza Adamec
12. Hrabůvka, Přerov Honza Adamec
13. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
14. Sedlčany, Příbram Honza Adamec
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Čechtín, Třebíč Honza Adamec
17. Letohrad - Kunčice,   DÚstí nad Orlicí Honza Adamec
18. Olešnice, Semily Honza Adamec
19. Renmotor Jinolice, Jičín Honza Adamec
20. Nevcehle, Jihlava Honza Adamec
21. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
22. Budeč, Jindřichův Hradec Honza Adamec
23. Krotějov,   SportTábor Honza Adamec
24. Starý Jičín, Nový Jičín Jiří Čech
25. Drahňovice, Benešov Honza Adamec
26. Bílovice, Prostějov Honza Adamec
27. Partutovice, Přerov Honza Adamec
28. Rašín, Jičín Honza Adamec
29. Březová, Liberec Honza Adamec
30. Seč, Chrudim Honza Adamec
31. Krasonice, Jihlava Jan Dušek
32. Maršovice, Žďár nad Sázavou Jan Lukeš
33. Srch, Pardubice Jiří Panchártek
34. Urbanov, Jihlava Lukáš Trkola
35. Vítonice, Znojmo Lukáš Fiala
36. Police, BTřebíč Jaromir Filipsky
37. Čechtín, BTřebíč Marek Horký
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Volenice, Příbram Honza Adamec
2. Olešná, Havlíčkův Brod Honza Adamec
3. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
4. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
5. Pšánky, Hradec Králové Honza Adamec
6. Budíkovice, Třebíč Honza Adamec
7. Olšovec, Přerov Honza Adamec
8. Letohrad - Kunčice,   CÚstí nad Orlicí Honza Adamec
9. Markvartovice, Opava Honza Adamec
10. Chlum, Benešov Honza Adamec
11. Žernovník, Blansko Honza Adamec
12. Krotějov,   SportTábor Honza Adamec
13. Hrabišín, Šumperk Honza Adamec
14. Mrákotín, Jihlava Helena Hánová
15. Hamry nad Sázavou, Žďár nad Sázavou Kateřina Březinová
16. Petrůvky, Třebíč Michaela Dvořáková
17. Ploukonice, Semily Eliška Bakešová
18. Markvartice, Třebíč Daniela Šilhavá
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.