Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku Kdy: 27. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Hans Kupka Telefon:  728615781
Začátek rezervace: 11. 05. 2018 16:00 Konec rezervace: 27. 05. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasonice JILukáš Pivonka
22Žižkovo Pole CHBJakub Bačkovský
33Kynice HBTomáš Francl
44Čikov TROndřej Lukeš
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Lavičky ZRJan Hejl
77Lhotky Sport ZRMartin Kaman
88Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
99Loučany OLTomáš Hlavinka
1010Maršovice ZRJiri Mica
1111Pasohlávky BVJakub Sirbu
1212Sychotín ABKDavid Sedlák
1313Pavlov ExperimentZRPavel Černý
1414Trnava TRJakub Halouzka
1515Žernovník BKMiroslav Sokol
1616Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
1717Petrovice SKBKRoman Skoták
1818Kuřim BBOJara
1919Chrastavec SYJakub Šudoma
2020Olešná HBPavel Kos
2121Pohled HBJakub Vašíček
2222Bořitov BKFilip Páral
2323Benetice BTRPetr Krejčí
2424Sychotín BBKDavid Sedlák
2529Míchov BKMartin Koutný
2630Netín CirkusZROndřej Pešek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Velké Meziříčí BZRStanda Kratochvíl
33Hodějice VYDenisa Kežlínková
44Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
55Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
66Netín ZROndřej Pešek
77Lhotky Sport ZRMartin Kaman
88Bohuňov SYBarbora Svojanovská
99Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Stránecká Zhoř ZRLucie Hudečková
24Žďár nad Sázavou 2 ZRMarek Entlicher
35Milešín ZRJosef Lunda
47Dolní Loučky ZRZdenek Domes
58Radostín nad Oslavou ZRJakub Šimek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Žďár nad Sázavou 2 ZRMarek Entlicher
23Bory ZRPavel Vávra
34Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl
45Bohuňov SYBarbora Svojanovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
12. 01. Dolní HradištěPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
24. 08. KarolínKM
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VítoniceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.