Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Nětčice Kdy: 08. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Svatava Navrátilová Telefon:  + 420 731 212 568
Začátek rezervace: 19. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 07. 08. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolín KMDenisa Najkrová
22Lukov ZLVojtěch Stoklásek
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Chvalnov KMSvatava Navrátilová
55Zahnašovice KMSvatava Navrátilová
66Vrchoslavice PVRadim Janečka
77Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
88Křenovice PRTomáš Bálint
99Kostelany KMSvatava Navrátilová
1010Pravčice ženyKMVeronika Květoňová
1111Kokory PRBarbora Paráková
1212Dětkovice VYMichal Hrabánek
1313Vrbka KMKryštof Pospíšil
1414Bohuslavice u Zlína ZLVojtěch Stoklásek
1515Přílepy KMBronislav Kutra
1616Karolín ženyKMDenisa Najkrová
1717Ivanovice na Hané VYMichal Hrabánek
1818Počenice KMPavel Kunčar
1919Radkova Lhota PRJan Žalmánek
2020Olšovec PROndřej Hlavinka
2121Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
2222Kněžpole UHI
2323Hoštice KMmirrao
2424Litenčice MužiKMMartin Měrka
2525Nětčice KMSvatava Navrátilová
2626Zborovice KMPetra Plachá
2727Topolany VYMichael Jičínský
2828Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
2929Pustiměř VYMichal Vrba
3030Horní Dubňany DukovanyZNAdam Čurda
3131Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
3232Hradčovice UHRadek Hlaváč
3333Prchalov ANJJakub Šenk
3435Brusné KMMartin Šťastný
3536Medlov KMSDH Medlov
3637Prchalov BNJJakub Šenk
3739Chropyně KMVladislav Sedlařík
3841Babice VSPetr Korábečný
3942Ratiboř VSVeronika Květoňová
4043Radíkov OLTomáš Herzog
4144Topolany BVYTomáš Urbánek
4245Zdounky KroměřížKMJiří Šauer

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMSvatava Navrátilová
22Bílovice UHLucie Markusová
33Ratiboř VSVeronika Květoňová
44Bohuslavice u Zlína ZLVojtěch Stoklásek
55Počenice KMPavel Kunčar
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Radkova Lhota PRNaděžda Klvaňová
88Olšovec PRLenka Zdráhalová
99Morkovice KMKristina Krejčí
1010Velký Ořechov ZLZuzka
1111Jarošov UHAdéla Stehlíková
1212Holešov ženyKMTáňa Kožíková
1313Dražovice VYKristýna Kachlíková
1414Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
1515Pustiměř VYMichal Vrba

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMSvatava Navrátilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!TR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
29. 08. DolanyPT
29. 08. Hasičské hřiště KarlinkyLI
29. 08. SmilovHB
29. 08. Suchonice, Fotbalové hřištěOL
29. 08. ŽákavaPJ
29. 08. PšánkyHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.