Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 15. kolo MSP 2018- finále Kdy: 15. 09. 2018 14:00
Kontakt:   Jan Malý Telefon:  604700013
Začátek rezervace: 07. 09. 2018 05:00 Konec rezervace: 15. 09. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Neplachovice OPHonza Malý
22Sádek OPDušan Gregořica
33Chlebičov OPJiří Bena
44Jeseník JEPavel Lučan
55Děhylov OPTomáš Kupka
66Hněvošice OPHonza Malý
77Prchalov NJHonza Malý
88Štěpánkovice OPVojtěch Feher
99Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1010Komárov OPJiří Bena
1111Prchalov BNJHonza Malý
1212Svoboda OPLukáš Holík
1313Starý Jičín NJTereza
1414Jamnice OPDominik
1515Jasenice VSLukáš Komender
1616Služovice OPDušan Baránek
1717Bolatice OPLenka
1818Plumlov PVRichard Soldan
1919Milostovice OPTomáš
2020Hrabůvka PRHonza

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milostovice OPVeronika
22Velké Hoštice OPHonza Malý
33Služovice OPDušan Baránek
44Svoboda OPLukáš Holík
55Vávrovice OPMichaela Trojanová
66Skrochovice OPMišelka Volná
77Bolatice OPLenka
88Starý Jičín NJTereza
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.