Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Němčice Kdy: 12. 08. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 08. 2018 08:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Pamětice BKMichal Konečný
33Sychotín BBKAleš Havelka
44Sudice BKOndřej Špidlík
55Vážany BKTomáš Trmač
66Rudice BKKamil SDH Rudice
77Senetářov BKKateřina Skotáková
88Bořitov BKDavid Páral
99Petrovice SKBKKateřina Skotáková
1010Jabloňany BKJan Špidlík
1111Sebranice BKJan Špidlík
1212Žďár BKMiroslav Vintr
1313Brodek u Konice PVMilan Burget
1414Brumov BKJaroslav Culek
1515Stražisko PVzdenek
1617Černovice BBKAndrea Štarhová
1718Žernovník BKMiroslav Sokol
1819Domamyslice „Dvojka”PVJan Havlíček
1920Malá Lhota BKEva Kotolanová
2021Obora BKJan Havíř
2122Sychotín BKAleš Havelka
2230Kotvrdovice BKradek Doležel
2333Chrastavec SYJakub Šudoma

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Malá Lhota BKEva Kotolanová
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Senetářov ABKKateřina Skotáková
55Černá Hora BKPetra Škrabalová
66Sudice BKOndřej Špidlík
77Černovice ABKAndrea Štarhová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Hodějice VYDenisa Kežlínková
1010Senetářov BBKKateřina Skotáková
1111Kotvrdovice BKSabina Kuncová
1212Sebranice BKJan Špidlík
1313Černovice BBKAndrea Štarhová
1414Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.