Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Nedašova Lhota Kdy: 13. 07. 2024 22:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2024 20:15 Konec rezervace: 12. 07. 2024 22:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nedašova Lhota 35+ZLMartin Hověžák
22Hradčovice UHJan Javor
33Vrbětice ZLMartin Hověžák
44Vysoké Pole ZLMartin Hověžák
55Nevšová ZLMartin Hověžák
66Mirošov BZLMartin Hověžák
77Nedašova Lhota ŽenyZLMartin Hověžák
88Drnovice ZLMartin Hověžák
99Křekov ZLMartin Hověžák
1010Hostětín UHAdéla Stehlíková
1111Lipová ZLMartin Hověžák
1212Hošťálková VSRoman Hlavatý
1313Nedašova Lhota ZLMartin Hověžák
1414Popov ZLAdéla Maryášová
1515Nevšová ZLAdéla Maryášová
1616Částkov UHSDH Částkov
1717Březolupy UHTomáš Hoferek
1818Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1919Kněžpole BUHTomáš Hoferek
2020Hošťálková VSRoman Hlavatý
2121Hoštiná PUPavol Galánek
2222Všemina ZLDzidza Dzidza
2323Kněžpole AUHDaniel Palčík
2424Horní Lideč VSAlbert
2525Nevšová BZLDavid Marcaník
2626Rudimov ZLAdéla Maryášová
2727Pitín UHTomáš Šašinka
2828Nedašov ženyZLLucie Bartošová
2929Vrbětice 35+ZLBronislav Lysák
3030Vlachovice ZLKarolína Fojtů
3131Lipová BZLTomáš Vaněk
3232Babice UHLukáš Jahřabáč
3333Mirošov CZLPavel Sáblík
3434Křekov ZLAdam Halbrštát
3535Pitín BUHTomáš Šašinka
3636Poteč Muži ZLAdam Halbrštát
3737Vizovice ženyZLVěra Lutonská
3838Nedašov Muži ZLPetr Sáblík
3939Litenčice KMFilip Měrka
4040Bojkovice UHTomáš Šašinka
4141Leskovec MužiVSLukáš Smolík
4242Mikulůvka ŽenyVSLukáš Smolík
4343Polichno Muži ZLPavel Novosad
4444Trnava MužiZLJiří Vajďák
4545Nedašov 35+ZLJakub Vilímek
4646Smolina 35+ZLPetr Sáblík
4747Bystřička VSMichal Lejska
4848Salaš UHMichal Janováč
4949Žeranovice MužiKMFrantišek Konečný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.