Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Myštěves

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Pepa Vašina Telefon:  777 970 056
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 19:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Myštěves, Hradec Králové Pořadatelé Pořadatelé
2. Krotějov, SportTábor Pořadatelé Pořadatelé
3. Vřesovice, Hodonín Honza Adamec
4. Hrabůvka, Přerov Honza Adamec
5. Loučany, Olomouc Honza Adamec
6. Trnava, Třebíč Honza Adamec
7. Prchalov, Nový Jičín Honza Adamec
8. Dubenec, Trutnov Honza Adamec
9. Velké Hoštice, Opava Honza Adamec
10. Pasohlávky, Brno-venkov Honza Adamec
11. Petrovice, Třebíč Honza Adamec
12. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
13. Letohrad - Kunčice, Ústí nad Orlicí Honza Adamec
14. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
15. Pšánky, Hradec Králové Honza Adamec
16. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
17. Mladoňovice, Třebíč Honza Adamec
18. Olešná, Havlíčkův Brod Honza Adamec
19. Bezděkov pod Třemšínem, Příbram Honza Adamec
20. Nevcehle, Jihlava Honza Adamec
21. Zahorčice, Strakonice Honza Adamec
22. Bašnice, Jičín Honza Adamec
23. Renmotor Jinolice, RenmotorJičín Pořadatelé Pořadatelé
24. Novosedly, Strakonice Pořadatelé Pořadatelé
25. Čikov, Třebíč Honza Adamec
26. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
27. Letohrad - Jeleni, JeleniÚstí nad Orlicí Honza Adamec
28. Tatobity, Semily Honza Adamec
29. Krásná Ves, Mladá Boleslav Jan Macoun
30. Letohrad - Orlice, BÚstí nad Orlicí Petr Hlaváček
31. Jílové u Držkova, Jablonec nad Nisou Pavel Štěpán
32. Kynice, Havlíčkův Brod Tomáš Francl
33. Trnov, Rychnov nad Kněžnou david rohlena
34. Choltice, Pardubice David čermák
35. Košťálov, Semily Tomáš Tulach
36. Čeperka, Pardubice Šárka
37. Frýdštejn, Jablonec nad Nisou Martin Bušek
38. Zbožnov, Chrudim Milan Vrabec
39. Zderaz, CChrudim Jan Tměj
40. Břehy, Mladá Boleslav Petr Zavrtálek
41. Olešnice, Semily Lukáš Marek
42. Dobšín, Mladá Boleslav Pepa Adam
43. Chotěmice, Tábor Patrik Baláž
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
2. Malé Hoštice, Opava Pořadatelé Pořadatelé
3. Dlouhá Ves, Rychnov nad Kněžnou Honza Adamec
4. Sloup, Praha-západ Honza Adamec
5. Košťálov, Semily Honza Adamec
6. Olešná, Havlíčkův Brod Honza Adamec
7. Renmotor Jinolice, Jičín Hana Jarolímková
8. Letohrad - Orlice, Ústí nad Orlicí Michaela Vacková
9. Dětkovice, Vyškov Veronika Malíková
10. Myštěves, Hradec Králové Pořadatelé Pořadatelé
11. Nevcehle, Jihlava Sabina Maštalířová
12. Nepomuky, Ústí nad Orlicí Kateřina Krudencová
13. Katusice, Mladá Boleslav Blanka Kuntošová
14. Hrobice, ExplosiaPardubice Markéta Nešetřilová
15. Trnov, Rychnov nad Kněžnou david rohlena
16. Budišov, Třebíč Žaneta Slabá
17. Ploukonice, Semily Eliška Bakešová
18. Jeřmanice, Liberec Jan Kühnel
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. ValšovicePR
18. 08. BukováPJ
18. 08. DnebohMB
18. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
18. 08. LešnáVS
18. 08. JabloňovZR
18. 08. RudiceBK
18. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
18. 08. výletištěPR
18. 08. Sportovní areál SDH KozmiceOP
18. 08. Staré MěstoUH
24. 08. DolanyPT
24. 08. Bakov nad JizerouMB
24. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
24. 08. Vrbno pod Pradědem (3B)BR
24. 08. SmilovHB
24. 08. 50.ročník Raťkovská GrapaVS
24. 08. Zámecký park, Velká BystřiceOL
24. 08. MyštěvesHK
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
24. 08. ZahrádkyJH
24. 08. TučapyVY
24. 08. HrachovecVS
24. 08. Jemnice - hasičské cvičištěTR
24. 08. HradčoviceUH
24. 08. Chvalovice, sportovní areálZN
24. 08. Březová, sportovní areálUH
24. 08. Kosořice - fináleMB
24. 08. Ostrava - PlesnáOV
25. 08. PšánkyHK
25. 08. VranovicePB
25. 08. Bohuslavice, hřištěSU
25. 08. VítoniceKM
25. 08. TvarožnáBO
25. 08. SychotínBK
25. 08. StařečTR
31. 08. HošťkaTC
31. 08. Štítary - hřištěDO
31. 08. KarlinkyLI
31. 08. Slepotice, na koupalištiPA
31. 08. Bílý Potok (2B)JE
31. 08. Brandýs nad OrlicíUO
31. 08. Loukov (Libosváry)KM
31. 08. HamrJH
31. 08. TelčJI
31. 08. HodějiceVY
31. 08. PlinkoutOL
31. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.