Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Myslibořice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 27. 05. 2018 12:30
Kontakt:   Benda Roman Telefon:  +420606653527
Začátek rezervace: 13. 05. 2018 12:30 Konec rezervace: 27. 05. 2018 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
2. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
3. Blatnice, Třebíč SDH Blatnice
4. Police, Třebíč Pavel
5. Rácovice, Třebíč Martin Fiala
6. Krasonice, Jihlava Aleš Coufal
7. Černín, Znojmo Jiří Veselý
8. Čechtín, Třebíč Marek Vaněk
9. Petrovice, "B"Třebíč Martin Caha
10. Hodov, Třebíč SDH Hodov
11. Kněžice, Třebíč Rosťa Neuwirth
12. Dobřínsko, Znojmo Radim Herout
13. Přešovice, Třebíč Pavel Motáček
14. Chlum, Třebíč Ludvík Tvarůžek
15. Střížov, Jihlava Petr Kabátek
16. Litovany, Třebíč Petra Mezírková
17. Příložany, Třebíč michal pekarek
18. Kostníky, Třebíč Martin Puchnar
19. Bransouze, Třebíč SDH Bransouze
20. Kamenná, Třebíč Milan Prochazka
21. Bačice, Třebíč Roman Benda
22. Stařeč, Třebíč Sabina Maštalířová
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Výčapy, BTřebíč Vít Svoboda
30. Čikov, Třebíč Milan Prochazka


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
2. Jakubov u Moravských Budějovic, Třebíč Vendula Vejmelkova
3. Petrůvky, Třebíč Pavla Pěnčová
4. Stařeč, Třebíč Sabina Maštalířová
5. Výčapy, Třebíč Vít Svoboda
6. Budišov, Třebíč Kateřina Syrová
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.