Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 26. 05. 2019 12:30
Kontakt:   Benda Roman Telefon:  606653527
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 12:30 Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
25Rácovice TROndřej Šťastný
36Kouty “P”TRJan Neuman
47Černín ZNJiří Veselý
58Čechtín TRMarek Vaněk
69Blatnice TRSDH Blatnice
710Petrovice BTRJakub Jeřábek
811Kněžice TRRosťa Neuwirth
912Příložany TRMichal Machálek
1013Hornice TRAleš Bobu
1115Střížov JIPetr Kabátek
1217Mladoňovice TRPavel Urbánek
1321Bransouze TRMartin Caha
1432Čikov TROndřej Lukeš
1533Zahorčice STBaďa
1634Mladoňovice TRPavel Urbánek
1735Stará Říše JIKlára Pelejová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
33Nárameč TRAndrea
44Budišov TRŽaneta Slabá
55Bačice TRJitka Hutařová
67Výčapy TRVít Svoboda
714Petrůvky TRPavla Pěnčová
815Radonín TRZuzana Číhalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.