Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Mysletice

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice Kdy: 04. 06. 2022 13:00
Kontakt:   TETOUR Lukáš Telefon:  728440982
Začátek rezervace: 23. 04. 2022 13:00 Konec rezervace: 04. 06. 2022 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Čechtín, Třebíč Marek Vaněk
3. Heřmaneč, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
4. Kamenice nad Lipou, Pelhřimov Tomáš Bulant
5. Markvarec, Jindřichův Hradec martin pecha
6. Strmilov, Jindřichův Hradec Martin Tuček
7. Milíčov, Jihlava Filip Pech
8. Batelov, Jihlava Michal Procházka
9. Žirovnice, Pelhřimov Adam Hamerník
10. Budeč, Jindřichův Hradec Matěj Šmahel
11. Telč, BJihlava Matěj Plunder
12. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
13. Čechtín, BTřebíč Marek Horký
14. Dolní Němčice, Jindřichův Hradec martin pecha
15. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
16. Slapy, Tábor Aleš Tůma
17. Sedlatice, Jihlava Luboš Šťastný
18. Telč, Jihlava Zdeněk Kubát
19. Urbanov, Jihlava Lukáš Trkola
20. Nevcehle, Jihlava Miroslav Jelínek
21. Třebětice, Jindřichův Hradec Radim Tříletý
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Batelov, Jihlava Pavla Kaňkovská
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Budeč, Jindřichův Hradec Michaela Černá
6. Zdešov, Jindřichův Hradec Aneta Slipková
7. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Žirovnice, Pelhřimov Adam Hamerník


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Slapy, Tábor Aleš Tůma
2. Telč, BJihlava Matěj Plunder
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 05. Ves TouškovPJ
21. 05. Sportovní areál PetrůvkyTR
21. 05. VrchoslavicePV
21. 05. KosmonosyMB
21. 05. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
21. 05. ŠkodějovSM
22. 05. RadimoviceLI
22. 05. Letohrad KunčiceUO
22. 05. ŽernovníkBK
22. 05. MyslibořiceTR
22. 05. JarošovUH
27. 05. SvobodaOP
28. 05. Brod nad Tichou, hřištěTC
28. 05. LipníkTR
28. 05. MorašiceCR
28. 05. Světlá HoraBR
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Svatý JiříUO
28. 05. ÚjezdDO
28. 05. Hřiště RadíčPB
28. 05. Netín IZR
28. 05. Horní MeziříčkoJH
28. 05. Velké HamryJN
29. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
29. 05. NepomukyUO
29. 05. LibuňJC
29. 05. Hřiště RadíčPB
29. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
29. 05. BřevenecOL
29. 05. Velké KarloviceVS
29. 05. SenetářovBK
29. 05. Netín IIZR
29. 05. NevcehleJI
29. 05. SvobodaOP
03. 06. hřištěVS
04. 06. Hřiště BřezoviceMB
04. 06. KojeticeTR
04. 06. Bor, náhradní hřištěTC
04. 06. Pocinovice, koupalištěDO
04. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
04. 06. Horní TřešňovecUO
04. 06. ÚtušicePJ
04. 06. JakubovTR
04. 06. Chlum u TřeboněJH
04. 06. MysleticeJI
04. 06. Počenice-fotbalové hřištěKM
04. 06. ČikovTR
04. 06. RadslaviceVY
04. 06. Slapy (noční)TA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.