Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Mrákotín Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Kontakt:   SDH Mrákotín Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mrákotín JILukáš Brtník
22Dolní Žďár JHMichaela Nováková
33Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
44Mrákotín JILukáš Brtník
55Horní Pole JHMiroslav Švehla
66Kunžak JHMichaela Nováková
77Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
88Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
99Horní Pole JHMiroslav Švehla
1010Mosty JHLukáš Brtník
1111Dolní Žďár JHMichaela Nováková
1212Telč JISDH Telč SDH TELČ
1313Horní Němčice JHMichaela Nováková
1414Studená JHVojtěch Doležel
1516Telč JISDH Telč SDH TELČ
1617Horní Němčice JHMichaela Nováková
1725Telč JISDH Telč SDH TELČ
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.