Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 16. 06. 2019 09:30
Kontakt:   SDH Moravany Telefon:  774813895
Začátek rezervace: 02. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 16. 06. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stradouň UOPořadatelé Pořadatelé
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Moravany PAHonza Adamec
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Renmotor Jinolice Renmotor JCPořadatelé Pořadatelé
3030Hrabišín SUPořadatelé Pořadatelé
3131Smidary HKPořadatelé Pořadatelé
3232Slepotice PAPořadatelé Pořadatelé
3333Čeperka NPALeoš Kříž
3434Záchlumí UOJan Divíšek
3535Kynice HBTomáš Francl
3636Chotěmice TAPatrik Baláž
3737Nevřeň PSJícháč
3838Choltice PAHonza Louža
3939Svinčany PAHonza Louža
4040Srch PAHonza Louža
4141Prosetín CRHonza Louža
4242Rohovládova Bělá PAHonza Louža
4344Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4445Morašice CRJiří Škodný
4547Široký Brod JERoman Muzikant

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
22Pravčice AKMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKPořadatelé Pořadatelé
44Sloup PZPořadatelé Pořadatelé
55Košťálov SMPořadatelé Pořadatelé
66Olešná HBPořadatelé Pořadatelé
77Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
88Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
99Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
1010Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
1111Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1212Nevcehle JISabina Maštalířová
1313Nepomuky UOKateřina Krudencová
1414Slepotice PAMartin Ježek
1515Stradouň UOSDH Stradouň
1616Rohovládova Bělá PAHonza Louža
1717Čeperka PAHonza Louža
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.