Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Mokrouše Kdy: 06. 08. 2022 12:00
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 23. 07. 2022 19:00 Konec rezervace: 06. 08. 2022 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Bolkov PJVladimír Štýs
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Únětice 1911 PJPetr Skala
66Horní Kamenice DOVlastimil Žák
77Mochtín KTPetr Kanta
88Nevřeň PSHouk
99Hlubyně PBJiří Novotný
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Bezdědovice STJosef Motyka
1212Kocelovice STOndřej Lukáš
1313Robčice PJRadek Růt
1414Útušice PJZdeněk Dědek
1515Želčany PJVáclav Kasl
1616Nebílovy PJZbyněk Šebek
1717Žebnice PSMichal Bulín
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
2020Štítary DOMiroslav Žáček
2121Chlum PJZbyněk
2222Tymákov PJSDH Mokrouše
2323Chválkovice OLOndřej Šafařík
2430Mokrouše PJSDH Mokrouše

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJPetr Skala
22Dehtín KTPetra Placatková
33Hradec PJAneta Píchová
44Žákava PJLucie Horová
55Štítary ŽenyDOMartina Hradecká
66Útušice PJZdeněk Dědek
77Želčany PJVáclav Kasl
88Hlubyně PBDana Hrzalová
99Chotíkov PSMonča
1010Nezvěstice PJJana Plachá
1111Chlum PJZbyněk
1218Lužná RATereza Říhová
1319Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1420Poděvousy DOVladimír Štýs
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.