Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Mokrouše Kdy: 31. 07. 2021 12:00
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 17. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 31. 07. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovy DOMartin Hosl
22Žebnice PSVáclav G.
33Zahorčice KTJosef Kolář
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Únětice 1911 PJOndřej Kail
66Mochtín KTPetr Kanta
77Nevřeň PSJícháč
88Příšov PSJitka Racková
99Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Robčice PJRadek Růt
1313Mirošov ROsmatlak vaclav
1414Stýskaly PSVáclav Švíka
1515Bezděkov pod Třemšínem PBStudna
1616Hlubyně PBJiří Novotný
1717Nebílovy PJZbyněk Šebek
1818Útušice PJZdeněk Dědek
1919Želčany PJVáclav Kasl
2020Bolkov PJVladimír Štýs
2121Šťáhlavy PJJiří Šmolík
2222Štěnovický Borek APJJiří Studnička
2323Štěnovický Borek BPJJiří Studnička
2424Šťáhlavy PJSDH Mokrouše
2525Drahkov PJKarolína Regentová
2626Tymákov PJJiří Šmolík
2740Mokrouše PJSDH Mokrouše

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJOndřej Kail
22Dehtín KTVláďa Kučera
33Hradec PJAneta Píchová
44Hlubyně PBDana Hrzalová
55Štítary DODenis Balounová
66Želčany PJVáclav Kasl
77Chotíkov PSMonča
88Drahkov LadiesPJKarolína Regentová
99Štichovice PSSDH ŠTICHOVICE ŽENY
1010Mirošov ROsmatlak vaclav
1119Mokrouše PJSDH Mokrouše
1220Poděvousy DOJana Olšovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 08. ZRUŠENO-Noční soutěž BystřičkaVS
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. ŽeroticeZN
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
13. 08. NěmeticeVS
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
14. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
14. 08. Hovorany, hřištěHO
14. 08. BIO-HE PlinkoutOL
14. 08. OlšovecPR
14. 08. TvarožnáBO
14. 08. Sádek AreálOP
14. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
14. 08. DalešiceJN
15. 08. OlšovecPR
15. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
15. 08. RudiceBK
15. 08. LitovanyTR
15. 08. VysokáPR
15. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
21. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
21. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
21. 08. KošťálovSM
21. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
21. 08. LukovZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.