Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Mokrouše Kdy: 08. 08. 2020 12:00
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 27. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 08. 08. 2020 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJJan Albl
22Útušice PJZdeněk Dědek
33Žebnice PSVladimír Záhrobský
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Únětice 1911 PJLuboš Balvín
66Mochtín KTMichal Kloupar
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Hrabice PTRadoslav Myslík
99Nevřeň PSHouk
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Robčice PJHonza Adamec
1313Chrást PBHonza Adamec
1414Vacovice STJakub Přibyl
1515Štichovice PSRichard Hlous
1616Želčany PJVáclav Kasl
1717Bolkov PJVladimír Štýs
1818Štítary DOMiroslav Žáček
1919Stýskaly PSVáclav Švíka
2020Mirošov ROsmatlak vaclav
2121Úněšov PSMiloslav Pytlik
2222Štěnovický Borek BPJJan Albl
2323Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
2424Drahkov PJAdam Bína
2525Hradišťská Lhotka PJSDH Mokrouše
2626Šťáhlavy PJSDH Mokrouše
2739Štichovice PSRichard Hlous
2840Mokrouše PJSDH Mokrouše

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Hradec PJAneta Píchová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Štichovice PSSDH ŠTICHOVICE ŽENY
66Želčany PJVáclav Kasl
77Hlubyně PBDana Hrzalová
88Žákava PJLibor Valeš
99Štítary DODenis Balounová
1010Chotíkov PSMonča
1111Drahkov Ladies PJAdam Bína
1229Poděvousy DOJana Olšovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!TR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
29. 08. DolanyPT
29. 08. Hasičské hřiště KarlinkyLI
29. 08. SmilovHB
29. 08. Suchonice, Fotbalové hřištěOL
29. 08. ŽákavaPJ
29. 08. PšánkyHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.