Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Mokrouše Kdy: 17. 08. 2019 12:00
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice KTJosef Kolář
22Bolkov PJduchy tom
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
77Bezdědovice STJosef Motyka
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
1414Chotíkov PSSDH Chotikov
1515Novosedly STBohuslav Chval
1616Štítary DOMiroslav Žáček
1717Hrabice PTRadoslav Myslík
1818Úněšov PSMiloslav Pytlik
1919Želčany PJVáclav Kasl
2020Stýskaly PSVáclav Švíka
2121Příšov PSJitka Racková
2222Útušice PJZdeněk Dědek
2323Robčice PJRadek Růt
2424Hradišťská Lhotka PJSDH Mokrouše
2525Štěnovický Borek PJJan Albl
2626Štěnovický Borek BPJJan Albl
2727Šťáhlavy PJSDH Mokrouše
2828Tymákov PJSDH Mokrouše
2930Mokrouše PJSDH Mokrouše

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTVláďa Kučera
33Štítary DODenis Balounová
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Horní Lukavice PJDaniela
88Želčany PJVáclav Kasl
99Mokrouše PJSDH Mokrouše
1010Chotíkov PSMonča
1120Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.