Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jiřího Černého Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Jan Zahradník Telefon:  602711610
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mníšek JHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Rudolfov CBJiří Bradna
44Bavorovice CBJiří Bradna
55Polště JHKarel Hummler
66Halámky JHJan Prokes
77Strmilov JHMarek Přibyl
88Zvíkov CBMilan Šimánek
99Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
1010Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1111Slavonice JHJan Dvořák
1212Hamr JHMichal Szokol
1313Lásenice JHMartin Janků
1415Chlum u Třeboně Ps12JHPetr Belanský
1516Nedabyle CBMilan Šimánek
1618Slavonice PS 12JHJan Dvořák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Rapšach JHstáňa
28Lásenice JHMartin Janků
39Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
410Stříbřec JHKateřina Pospíchalová
528Lásenice PS 12JHHanka Straňáková
629Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
730Stříbřec PS 12JHKateřina Pospíchalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.