Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár RWD fireteamu Mistřice Kdy: 13. 07. 2019 22:00
Kontakt:   Petr Kropáč Telefon:  776048974
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistřice UHPetr Kropáč
22Zahnašovice KMPetr Kropáč
33Vésky BUHTomáš Brhlík
44Bílovice ženyUHLucie Markusová
55Pohořelice MuziZLTomáš Lapčík
66Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
77Chvalnov KMDaniel Šušlík
88Zborovice KMPetra Plachá
99Roštění KMMichal Tomaník
1010Salaš UHLukáš Snopek
1111Velký Ořechov ŽenyZLZuzka
1212Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
1313Kněžpole UHDavid Volařík
1414Polichno Muži ZLPavel Novosad
1515Jarošov UHJiří Vyoral
1616Nová Dědina KMMartin Láník
1717Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
1818Ublo ZLLibor Punčochář
1919Bohuslavice u Zlína ŽenyZLNikola Višenková
2020Jarošov ŽenyUHJiří Vyoral
2121Pohořelice ženyZLJana Forbelská
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Kostelany KMZdenek Bršlica
2424Hoštice KMAntonín Novák
2530Kostelany ŽenyKMZdenek Bršlica
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.