Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce Mistřice Kdy: 13. 07. 2019 15:00
Kontakt:   Petr Kropáč Telefon:  776048974
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistřice UHPetr Kropáč
22Vésky BUHTomáš Brhlík
33Salaš UHLukáš Snopek
44Kněžpole UHDavid Volařík
55Hradčovice UHPetr Kropáč
66Pohořelice MužiZLTomáš Lapčík
77Chvalnov KMDaniel Šušlík
88Jarošov UHJiří Vyoral
910Křekov ZLJaroslav Pinďák
1011Mladcová ZLLukáš Struška
1112Tupesy UHPetr Janováč
1213Ublo ZLLibor Punčochář
1314Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
1415Kostelany KMZdenek Bršlica
1516Roštění KMMichal Tomaník
1617Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1718Hoštice KMAntonín Novák
1830Zborovice KMPetra Plachá

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice ženyUHLucie Markusová
22Staré Město UHPetr Kropáč
34Rymice KMPetr Kropáč
45Jarošov UHJiří Vyoral
56Kostelany KMZdenek Bršlica
612Nětčice KMPetra Plachá
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.