Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 06. 08. 2022 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 07. 2022 13:00 Konec rezervace: 05. 08. 2022 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
22Poruba PRRobert
33Mysločovice ZLPetr Korábečný
45Velká (Hranice III) PRPřerov
56Špičky PRSDH Špičky
67Hrabůvka PRHonza
78Hlinsko PRPetr Šromota
89Vysoká PRTomáš Horák
910Opatovice PRMarek Woldán
1011Ratiboř VSLibor Vítek
1112Jasenice VSTomáš Sýkora
1213Heřmánky NJJakub Ondřej
1314Litenčice KMFilip Měrka
1415Radíkov PRPetra Skácelová
1516Loučka VSŠimon Sedlář
1617Plumlov PVLuboš Kopřiva

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
22Plumlov PVMonika Škrabanová
33Valšovice (Hranice VI) 35+PRDominik Palička
44Olšovec PRLenka Zdráhalová
55Špičky 35+PRSDH Špičky
66Poruba 35+PRMartin
77Spálov NJPavel Šíma
88Milotice nad Bečvou 35+PRPetr Korábečný
99Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
1010Hostašovice ženy NJJan Duda
1111Poruba ženyPRZuzana Horníková
1212Opatovice PRMarie Andrýsková
1313Dřevohostice ženyPRSabina Škrabalová
1414Hlinsko PRPetr Šromota
1515Hranice 35+PRVítězslav Stratil
1616Hrabůvka 35+PRVladimír Vladik
1717Hluzov muži 35+PRMiroslav Vacula
1820Roštění KMRoštění -dorky/ženy
1927Bohuslávky DorostenciPRPetr Stískal
2028Dřevohostice dorostenciPRSabina Škrabalová
2129Paršovice Dorostenci PRMichaela Mlčáková
2230Milotice nad Bečvou Dorostenci PRPetr Korábečný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.