Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár, 3. kolo ZNL Kdy: 29. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2024 19:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mikulovice ZNMichal Urbánek
22Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
33Dobřínsko ZNMartin Čech
44Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
55Černín ZNJiří Veselý
66Únanov ZNMarek Laitner
77Budeč JHPavel Jindra
88Bojanovice ZNTomáš Filipský
99Vítonice ZNLukáš Fiala
1010Dešná BJHAleš Coufal
1112Újezd ZNRadim Fargaš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mikulovice ZNŽaneta Ingerlová
22Únanov ZNMarek Laitner
33Častohostice TREliška Balová
44Dobřínsko ZNKlára Pavlíková
55Myslibořice TRSoňa Nováčková
66Miroslav ZNMonika Kuřitková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Únanov AZNMarek Laitner
23Tasovice ZNMichal Horáček
34Hodonice ZNMiroslav Viktorín
45Únanov BZNMarek Laitner
56Miroslav ZNMonika Kuřitková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.