Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice Kdy: 28. 04. 2018 14:00
Kontakt:   Bršlica Zdeněk Vel. SDH Medlov Telefon:  602 679 607
Začátek rezervace: 05. 04. 2018 14:00 Konec rezervace: 28. 04. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Medlov KMZdeněk Bršlica
22Litenčice KMMartin Měrka
34Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
46TAG Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
57Loučka VSJosef Kundrát
68Morkovice MůžiKMPavel Krejčí
79TAG Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
810Hoštice KMAntonín Novák
911Dětkovice VYMichal Hrabánek
1012Radkova Lhota PRJan Klimecký
1113Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1214Vrchoslavice PVRadim Janečka
1315Chvalnov KMDaniel Šušlík
1416Hodějice VYAdam Cigánek
1517Ludslavice KMPavel Lužík
1618Kostelany KMZdeněk Bršlica
1719Přílepy KMRadim Kašpárek
1820Sulimov KMSvatopluk Minařík
1921Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
2023Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2124Hranice PRJakub Vojtek
2225Litenčice Ženy KMMartin Měrka
2326Nová Dědina KMMartin Láník
2427Hrabůvka PRHonza
2528Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.