Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Medlov, hasičský areál

Pozvánka | Obnovit
Kde: X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka Kdy: 20. 07. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 07. 2019 17:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 17:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Medlov, ženyOlomouc Magdalena Břeňová
2. Kožušany, Olomouc Radek Vyhnal
3. Olšany u Prostějova, Prostějov Michal Vařecha
4. Svésedlice, Olomouc SDH Svésedlice
5. Radíkov, Olomouc Dejv Tietze
6. Slavětín, Olomouc Vít Slavíček
7. Medlov, mužiOlomouc Magdalena Břeňová
8. Svésedlice, ženyOlomouc SDH Svésedlice
9. Kožušany, Olomouc Radek Vyhnal
10. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
11. Dolany, Olomouc Petr Holoubek
12. Lošov, Olomouc Jiří
13. Grygov, Olomouc štěpán dvorský
14. Hrabišín, ženyŠumperk Roman Jírů
15. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
16. Ráječek, Šumperk lallin
17. Haňovice, Olomouc Karolína Studená
18. Ješov, ženyOlomouc Iveta Vykydalova
19. Třeština, Šumperk Milan Mularčík
20. Dolní Libina, ŽenyŠumperk Petr Jančík
21. Štěpánov, ženy Olomouc Lenka Rotterová
22. Myslechovice, Olomouc Martin Kroupa
23. Újezd, Olomouc Petr Vrubel
24. Podolí, Vsetín Aleš
25. Dolní Libina, Šumperk Petr Jančík
26. Nová Dědina, ženyOlomouc Magdalena Břeňová
27. Troubelice, ženyOlomouc Magdalena Břeňová
28. Troubelice, Olomouc Magdalena Břeňová
29. Štěpánov, Olomouc Lenka Rotterová
30. Břidličná, Bruntál Magdalena Břeňová
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.