Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Maršovice Kdy: 14. 07. 2024 09:30
Kontakt:   Josef Košík Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2024 09:30



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Maršovice ZRPořadatelé Extraligy
22Brumov BKPořadatelé Extraligy
34Velká (Hranice III) PRHonza Adamec
45Nahořany NAHonza Adamec
56Pasohlávky BOHonza Adamec
67Mysločovice ZLHonza Adamec
78Prchalov NJHonza Adamec
89Olešnice   XOLHonza Adamec
910Zahnašovice KMHonza Adamec
1011Indivindi NAHonza Adamec
1112Dubenec TUHonza Adamec
1213Hrabůvka PRHonza Adamec
1314Lavičky ZRHonza Adamec
1415Sedlčany PBHonza Adamec
1516Plumlov PVHonza Adamec
1617Čechtín TRHonza Adamec
1718Letohrad - Kunčice   DUOHonza Adamec
1819Olešnice SMHonza Adamec
1920Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2021Nevcehle JIHonza Adamec
2122Obrubce MBHonza Adamec
2223Budeč JHHonza Adamec
2324Krotějov   SportTAHonza Adamec
2425Starý Jičín NJJiří Čech
2526Drahňovice BNHonza Adamec
2627Bílovice PVHonza Adamec
2728Partutovice PRHonza Adamec
2829Rašín JCHonza Adamec
2930Březová LIHonza Adamec
3031Seč CRHonza Adamec
3132Netín ZRPořadatelé Extraligy
3233Pomezí SYPořadatelé Extraligy
3334Krasonice JILukáš Pivonka
3435Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová
3536Stradouň UOSDH Stradouň
3637Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
3738Srch PAJiří Panchártek
3839Doubrava MBMichal Pomezný
3940Police BTRJaromir Filipsky
4041Studnice CRVojtěch Vašek
4142Čechtín BTRMarek Horký
4243Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
4344Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBHonza Adamec
22Olešná HBHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Stará Říše JIHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Olšovec PRHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice   CUOHonza Adamec
99Markvartovice OPHonza Adamec
1010Chlum BNHonza Adamec
1111Žernovník BKHonza Adamec
1212Krotějov   SportTAHonza Adamec
1313Hrabišín SUHonza Adamec
1414Ploukonice SMEliška Bakešová
1515Hamry nad Sázavou TragédkyZRKateřina Březinová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.