Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár Kdy: 14. 09. 2019 09:00
Kontakt:   Zdeněk Svoboda Telefon:  733 318 328
Začátek rezervace: 31. 05. 2019 09:00 Konec rezervace: 14. 09. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Markvartice přípravkaTRBořivoj Fučík
22Kojetice mladší BTRBořivoj Fučík
33Markvartice mladšíTRBořivoj Fučík
44Domamil TRJaroslav Bajer
55Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
66Kojetice mladší ATRBořivoj Fučík
77Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
88Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRJirka Dokulil
99Kojetice staršíTRBořivoj Fučík
1010Domamil TRJaroslav Bajer
1111Rokytnice nad Rokytnou staršíTRJirka Dokulil
1212Častohostice mladšíTRBořivoj Fučík
1313Budíkovice staršíTRBořivoj Fučík
1414Častohostice staršíTRBořivoj Fučík
1515Budíkovice mladší BTRBořivoj Fučík
1616Lipník mladšíTRBořivoj Fučík
1717Budíkovice mladší ATRBořivoj Fučík
1818Lipník StaršíTRBořivoj Fučík
1919Šebkovice mladší ATRLudmila Stoklasová
2020Výčapy TRVít Svoboda
2121Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2222Šebkovice starší BTRLudmila Stoklasová
2323Výčapy TRVít Svoboda
2424Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2525Šebkovice starší ATRLudmila Stoklasová
2626Výčapy TRVít Svoboda
2727Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
2828Čechtín mladšíTRBořivoj Fučík
2929Výčapy TRVít Svoboda
3030Kněžice staršíTRKarolína Salátová
3131Čechtín staršíTRBořivoj Fučík
3237Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
3340Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.