Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Malé Hoštice, hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy Kdy: 20. 07. 2019 14:00
Kontakt:   Klára Richtová Telefon:  739 499 331
Začátek rezervace: 08. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bělá, Opava Klára Konečná
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Chlebičov, Opava Jiří Bena
4. Starý Jičín, BNový Jičín Michal Straka
5. Svoboda, Opava Jakub Polomský
6. Jamnice, Opava Dominik
7. Odry, Tošodry fireteamNový Jičín zdenek bortl
8. Bolatice, Opava Lenka
9. Neplachovice, Opava Honza Malý
10. Starý Jičín, Nový Jičín Michal Straka
11. Komárov, Opava Josef Kubesa
12. Služovice, Opava Dušan Baránek
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14. Neplachovice, Opava Klára Konečná
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Velké Hoštice, Opava Klára Konečná
21. Hrabůvka, Přerov Honza
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Milostovice, Opava Jaromír Volný
30. Hněvošice, Opava Klára Konečná


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Malé Hoštice, Opava Klára Konečná
2. Markvartovice, Opava Petr Glogar
3. Milostovice, Opava Veronika
4. Bolatice, Opava Lenka
5. Neplachovice, Opava Klára Konečná
6. Svoboda, Opava Jakub Polomský
7. Služovice, Opava Monika Neminářová
8. Velké Hoštice, Opava Klára Konečná
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.