Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Maloskalský pohár Kdy: 19. 09. 2020 13:30
Kontakt:   Radek Havelka Telefon:  723 191 865
Začátek rezervace: 14. 09. 2020 20:00 Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dneboh MBLukáš Danda
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Třebihošť mužiTUMartin
45Bechov MBMiloslav Tauchman
56Jirkov JNMAD Matthew
67Tatobity SMVáclav Matura
78Karlinky LIJaroslav Vobecký
810Obrubce MBPepa Adam
911Alšovice JNpetra lepicova
1012Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1113Olešnice SMBlanka Kuntošová
1214Dubenec TUMartínek z Dubence
1315Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1416Krásná Ves MBJan Macoun
1517Renmotor Jinolice JCPepa Adam
1618Jirkov BJNVitek
1720Košťálov SMLenka Poloprutská
1821Malá Skála JNAndrea Vavřichová
1922Frýdštejn JNDaniel Matura
2023Hradčany LITomáš Marvan
2124Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
2227Jílové u Držkova JNpetra lepicova
2328Březová LIMartina Šámalová
2429Škodějov SMRoman Dolenský
2530Sychrov MBMichal Kuntoš
2631Malá Skála BJNBlanka Kuntošová
2732Žehrov MBMatěj Hajlich

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Sychrov OLEMBEliška Marková
24Košťálov SMLenka Poloprutská
35Břehy MBHana Prokurátová
46Bechov MBMíša Kopáčová
57Veselá SMEliška Novotná
68Pěnčín JNKateřina Pelcová
79Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
810Ploukonice SMPetra Vildová
911Sychrov MBEliška Marková
1012Katusice MBDenisa Boháčková
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1214Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1315Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1417Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1518Jeřmanice LIKristýna Matějková
1619Kosmonosy MBAneta Klimová
1720Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. Police - zámecký areál ZRUŠENOTR
27. 09. Hasičský areál SDH PloukoniceSM
27. 09. Olšany u ProstějovaPV
27. 09. JamniceOP
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.