Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Ludslavice Kdy: 26. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký Telefon:  732 804 442
Začátek rezervace: 13. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabůvka PRMishi
22Tučapy KMMishi
33Ludslavice KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Pravčice KMMishi
99Mysločovice ZLbraja96
1010Karolín KMMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Sobíšky PRHonza Balint
1515Nětčice KMPavel Žůrek
1616Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1717Radíkov PRLuboš Kopřiva
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1920Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2021Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
2122Hlinsko PRPetr Šromota
2223Vítonice KMHonza Bělík
2324Špičky PRŠtěpán Šindler
2425Babice VSPetr Korábečný
2526Císařov PRAleš Pěkník
2627Záhlinice KMjakub frgal
2728Zdounky KMJiří Šauer
2829Roštění KMPavel Miklík
2930Hradčovice UHVáclav Daněk
3031Louky ZLpeca
3139Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
3240Polkovice PRTomáš Mareček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55TAG Zahnašovice KMMishi
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Pravčice BKMMishi
89Hlinsko PRPetr Beránek
925Loukov KMMishi
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.