Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Ludslavice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Ludslavice Kdy: 26. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký Telefon:  732 804 442
Začátek rezervace: 13. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. -, volné pro pořadatele bez určení okresu Mishi
2. Tučapy, Kroměříž Mishi
3. Ludslavice, Kroměříž Mishi
4. TAG Zahnašovice, Kroměříž Mishi
5. Mladcová, Zlín Mishi
6. Rymice, Kroměříž Mishi
7. Mistřice, Uherské Hradiště Mishi
8. Pravčice, Kroměříž Mishi
9. Mysločovice, Zlín braja96
10. Karolín, Kroměříž Mishi
11. Křenovice, Přerov Mishi
12. Radkova Lhota, Přerov Mishi
13. Nová Dědina, Kroměříž Mishi
14. Hrabůvka, Přerov Honza
15. Ivanovice na Hané, Vyškov Tomáš Urbánek
16. Vrchoslavice, Prostějov Arnošt Matoušek
17. Radíkov, Přerov Luboš Kopřiva
18. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
19. Přílepy, Kroměříž Radim Kašpárek
20. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
21. Valšovice (Hranice VI), Přerov Petr Řeháček
22. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
23. Vítonice, Kroměříž Honza Bělík
24. Špičky, Přerov Štěpán Šindler
25. Babice, Vsetín Petr Korábečný
26. Císařov, Přerov Aleš Pěkník
27. Záhlinice, Kroměříž jakub frgal
28. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Polkovice, Přerov Tomáš Mareček


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nětčice, Kroměříž Mishi
2. Špičky, Přerov Mishi
3. Pravčice, AKroměříž Mishi
4. Rymice, Kroměříž Mishi
5. TAG Zahnašovice, Kroměříž Mishi
6. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
7. Pravčice, BKroměříž Mishi
8. Loukov, Kroměříž Mishi
9. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
10. Milotice nad Bečvou, Přerov Luboš Kopřiva
11. Počenice, Kroměříž Pavel Kunčar
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Milotice n.O. fotbalové hřištěBR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.