Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B Kdy: 13. 07. 2024 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml. Telefon:  732 507 699
Začátek rezervace: 07. 07. 2024 19:00 Konec rezervace: 13. 07. 2024 12:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ludéřov HornetsOLONL
22Bousín PVBarbora Minxová
33Vrchoslavice Muži BPVJaroslav Jedlička
44Nová Dědina OLRoman Brixel
55Drahany PVFilip Šimáček
66Dolní Libina ženySUONL
77Chořelice OLVladimír Vaněk
88Olešnice XOLONL
99Janovice mužiBRONL
1010Ludéřov FarmaOLONL
1111Kožušany OLPetra Zmeškalová
1212Soběsuky ženy APVONL
1313Odry ženyNJONL
1414Dolany mužiOLONL
1515Blatec OLEva Sahligerová
1616Haňovice OLPatrik Maksant
1717Dětkovice PVMiroslava Zatloukalová
1818Břidličná BRTomáš Pavlík
1919Nenakonice OLJaroslav Himr
2020Hrabišín SUNatálie Jakešová
2121Těšetice OLJosef Oklešťek
2222Velká Bystřice OLJan Šándor
2323Krasice - Prostějov  PVViktor Otta
2424Soběsuky PVKlára Piňosová
2525Odry NJSára Strempková
2626Velký Týnec OLZuzana Calábková
2727Prchalov NJHelen Novackova
2828Mladeč OLTomáš Tyl
2929Hlubočky OLDaniel Dvořák
3030Cholina OLSabina Hájíčková
3131Bílovice PVIveta Říčařová
3232Dolní Libina SUHelena Nováčková
3333Hrabišín SUVeronika Žáčková
3434Otinoves PVMarek Šustr
3535Olešnice OLSDH Olešnice ženy
3636Plinkout OLEliška Blažková
3737Grygov OLVeronika Prečanová
3838Krasice - Prostějov  PVOndřej Sekanina
3939Olešnice OLSDH Olešnice REZERVA
4040Měrotín OLRichard Horák
4141Bezděčí u Trnávky SYJana Komoňová
4242Krasice - Prostějov  PVVojtěch Hýbl
4343Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
4444Křenovice PRDušan Lakomý
4545Tršice OLJakub Grohman
4646Sobotín SUAdéla Blažková
4747Nemrlov SUKarolína Hladilová
4848Náměšť na Hané OLRadek Vyhnal
4949Náměšť na Hané OLNatálie Rolencová
5050Bílovice PVTomáš Dvořák
5151Dětkovice PVJan Indrák
5252Doloplazy OLDavid Šlosar
5353Chořelice OLAdam Pekař
5454Drahanovice OLBarča Burešová
5555Bílovice PVEva Šmehlíková
5656Kobeřice PVTerez Ambrožová
5757Seloutky PVŠimon Šmída
5858Třeština SUMarie Hynková
5959Nová Dědina OLJan Brachtl
6060Pěnčín PVPeťa Bartoňková
6161Bezděčí u Trnávky SYMartin Elner
6262Vojnice OLKarolína Slezáková
6363Kobeřice PVSimona Dostálová
6464Býškovice PRNikola Motlíčková
6565Mostkovice PVLukáš Růžička
6666Dolní Studénky SUJakub Horký
6767Třeština SUJan Přecechtěl
6868Mezice OLVeisgärber Filip
6969Vrchoslavice PVSDH Plinkout
7070Grygov OLKateřina Chroboková
7171Náměšť na Hané OLEma De Roecková
7272Valšov BRVojtěch Brenkus
7373Chválkovice OLOndřej Šafařík
7474Přáslavice OLJosef Műck
7581Prchalov NJRoman Kopeček
7682Šumvald OLMichal Blumtritt
7783Přáslavice OLOndřej Balajka
7887Grygov OLAneta Soušková
7988Náměšť na Hané OLTomáš Chytil
8093Krasice - Prostějov  PVJan Hájek
8194Velký Týnec OLVeronika Elsnerová
8295Pěnčín PVNatálie Přecechtělová
8397Přáslavice OLDarina Křenková
8499Sobotín SURadek Dubový
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.