Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty SDH Loukov Kdy: 07. 08. 2022 09:30
Kontakt:   Tomáš Olivík Telefon:  725 381 968
Začátek rezervace: 24. 07. 2022 20:00 Konec rezervace: 07. 08. 2022 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33-  volné pro pořadatele-Mishi
44Hrabůvka PRHonza
55Velká (Hranice III) PRMishi
66Mladcová ZLMishi
77Křenovice PRMishi
88Zahnašovice KMMishi
99Karolín KMMishi
1010Hoštice KMMishi
1111Mysločovice ZLMishi
1212Špičky PRMishi
1313Vrbka KMMishi
1414Kostelany KMMishi
1515Pravčice BKMMartin Masař
1616Litenčice KMFilip Měrka
1717Loučka VSŠimon Sedlář
1818Hlinsko PRPetr Šromota
1919Kněžpole UHPaja Abrhám
2020Kněžpole UHPaja Abrhám
2121Jasenice VSTomáš Sýkora
2222Prostřední Bečva VSPavel Růčka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33Plumlov PVMonika Škrabanová
44Opatovice PRMarie Andrýsková
55Roštění KMMishi
66Loučka VSMishi
77Karolín KMMishi
88Olšovec PRLenka Zdráhalová
99Kostelany KMPetr Botek
1010Martinice KMKarolína Vedrová
1111Čechy PRNaděžda Klvaňová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMPetr Miklík
22Radíkov PRRadim
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
27. 08. TučapyVY
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. HradčoviceUH
27. 08. JamniceOP
27. 08. ÚnanovZN
27. 08. Kostelec nad Černými lesyKO
27. 08. HaňoviceOL
27. 08. SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3BPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.