Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Loučany Kdy: 19. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 05. 2018 18:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Niva PVJan Makovec
22Pavlov-výběr SUPavel Hlavinka
33Hlubočky OLJiří Navrátil
44Čelechovice na Hané PVPavel Hlavinka
55Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
66Domamyslice PVJakub Hlavinka
77Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
88Loučany OLPavel Hlavinka
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Kožušany OLJakub Hlavinka
1111Olešnice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
1313Bílovice PVKamila Krychtálková
1414Ráječek SUlallin
1515Plumlov PVTomáš Hlavinka
1616Nemile SUJaroslav Hecl
1717Šumvald OLBoB Kobylka
1818Dětkovice PVLadislav Kořínek
1919Janovice BRpetr boxan
2021Nenakonice OLJiří Tomecek
2122Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
2223Dolany VajcaOLPetr Pavlita
2324Bělkovice-Lašťany bily potokOLjakub mondek
2425Polkovice PRTomáš Mareček
2526Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
2627Bílý Potok JeseníkBRpetr boxan
2728Dolany AOLPetr Holoubek
2829Břevenec OLLukáš Kyselý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLPavel Hlavinka
22Soběsuky APVKamila Krychtálková
33Dětkovice PVLadislav Kořínek
44Haňovice OLNicol Pospíšilová
55Olešnice OLRadka Skoaplová
66Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
77Soběsuky BPVKamila Krychtálková
88Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
99Břevenec OLRadka Skoaplová
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Pěnčín 3PPVMartin Bartoš
1212Náměšť na Hané OLMarek Kopeček
1313Mladeč OLNikola Hamplová
1414Hlubočky OLGabriela Krejčí
1515Bílovice BPVJan Krupa
1616Svésedlice ŽenyOLMarkéta Bečáková
1717Bílovice APVJan Krupa
1820Velký Týnec OLAnna Majerova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
05. 01. Hřiště Rohovládova Bělá-PA
12. 01. Dolní HradištěPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
24. 08. KarolínKM
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VítoniceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.