Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Loučany Kdy: 19. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 05. 2018 18:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Niva PVJan Makovec
22Pavlov-výběr SUPavel Hlavinka
33Hlubočky OLJiří Navrátil
44Čelechovice na Hané PVPavel Hlavinka
55Ludéřov OLPavel Navrátil
66Domamyslice PVJakub Hlavinka
77Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
88Loučany OLPavel Hlavinka
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Kožušany OLJakub Hlavinka
1111Olešnice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
1313Bílovice PVKamila Krychtálková
1414Ráječek SUlallin
1515Plumlov PVTomáš Hlavinka
1616Nemile SUJaroslav Hecl
1717Šumvald OLBoB Kobylka
1818Dětkovice PVLadislav Kořínek
1919Janovice BRpetrb boxan
2021Nenakonice OLJiří Tomecek
2122Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
2223Dolany VajcaOLPetr Pavlita
2324Bělkovice-Lašťany bily potokOLjakub mondek
2425Polkovice PRTomáš Mareček
2526Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
2627Bílý Potok JeseníkBRpetrb boxan
2728Dolany AOLPetr Holoubek
2829Břevenec OLLukáš Kyselý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLPavel Hlavinka
22Soběsuky APVKamila Krychtálková
33Dětkovice PVLadislav Kořínek
44Haňovice OLNicol Pospíšilová
55Olešnice OLRadka Skoaplová
66Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
77Soběsuky BPVKamila Krychtálková
88Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
99Břevenec OLRadka Skoaplová
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Pěnčín 3PPVMartin Bartoš
1212Náměšť na Hané OLMarek Kopeček
1313Mladeč OLNikola Hamplová
1414Hlubočky OLGabriela Krejčí
1515Bílovice BPVJan Krupa
1616Svésedlice ŽenyOLMarkéta Bečáková
1717Bílovice APVJan Krupa
1820Velký Týnec OLAnna Majerova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.