Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 22. 09. 2018 20:30
Kontakt:   Miroslav Ovečka Telefon:  739487647
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 12:00 Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Litenčice mužiKMmirrao
22Morkovice mužiKMmirrao
33Chvalnov mužiKMmirrao
44Hoštice mužiKMmirrao
55Litenčice ženyKMmirrao
66Přílepy mužiKMmirrao
77Karolín mužiKMmirrao
88Křenovice mužiPRmirrao
99Morkovice ženyKMmirrao
1010Dětkovice mužiVYmirrao
1111TAG Zahnašovice mužiKMmirrao
1212Počenice ženyKMmirrao
1313Hrabůvka mužiPRmirrao
1414Dětkovice ženyVYmirrao
1515Pravčice B mužiKMmirrao
1616Počenice mužiKMmirrao
1717TAG Zahnašovice ženyKMmirrao
1818Nětčice ženyKMPetra Plachá
1919Karolín ženyKMMarek Plaček
2020Racková ZLSDHRacková
2121Soběsuky KMPiska Jan
2222Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2323Tučapy KMRené Jašek
2424Soběsuky KMPiska Jan
2525Chropyně KMVladislav Sedlařík
2626Zborovice KMRoman Jakša
2727Jasenice VSLukáš Komender
2828Doloplazy PVRené Běhal
2929Zborovice ženyKMmirrao
3030Roštění KMMichal Tomaník
3131Vrbka mužiKMViliam Pospíšil
3232Brusné KMMartin Šťastný
3333Zdislavice KMRadek Šťastný
3434Lukov mužiZLTomas Nedbálek
3535Hoštice Drink Team 35+KMAntonín Novák
3636Pohořelice ženyZLJana Forbelská
3737Hoštice ŽenyKMStanislav Župka
3838Bohuslavice u Zlína ZLEliška
3939Kostelany mužiKMVeronika Kotásková
4040Kostelany ženyKMVeronika Kotásková
4141Vrchoslavice PVRadim Janečka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.