Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Lipová Kdy: 15. 06. 2024 22:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 14. 06. 2024 22:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová ZLMartin Hověžák
22Nedašov ZLPetr Sáblík
33Vrbětice ZLMartin Hověžák
44Vysoké Pole ZLMartin Hověžák
55Nevšová ZLMartin Hověžák
66Mirošov BZLMartin Hověžák
77Nedašova Lhota ZLMartin Hověžák
88Drnovice ZLMartin Hověžák
99Křekov ZLMartin Hověžák
1010Horní Lideč VSAlbert
1111Lipová BZLTomáš Obadal
1212Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1313Hošťálková VSRoman Hlavatý
1414Pitín UHTomáš Šašinka
1515Vrbětice 35+ZLBronislav Lysák
1616Vrbka AKMJosef Pospíšil
1717Popov ZLKarolína Fojtů
1818Nevšová CZLKarolína Fojtů
1919Bojkovice UHTomáš Šašinka
2020Vlachovice ZLKarolína Fojtů
2121Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
2222Rudimov ZLDavid Marcaník
2323Kněžpole AUHDaniel Palčík
2424Hostětín ženyUHLucie Bartošová
2525Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2626Kněžpole BUHTomáš Pelka
2727Trnava MužiZLJiří Vajďák
2828Křekov 35+ZLBronislav Lysák
2929Hošťálková MužiVSRoman Hlavatý
3030Hrobice ŽenyZLMonča
3131Popov ZLAdéla Maryášová
3232Vizovice Ženy ZLSára Lutonská
3333Polichno Muži ZLPavel Novosad
3434Hradčovice ženyUHAdéla Stehlíková
3535Rudimov ZLBarbora Andersová
3636Všemina ZLDzidza Dzidza
3737Všemina ZLDzidza Dzidza
3838Částkov UHSDH Částkov
3939Nedašov Ženy ZLPetr Sáblík
4040Březolupy ŽenyUHIveta Šuranská
4141Nevšová BZLDavid Marcaník
4242Vizovice ženyZLVěra Lutonská
4343Zborovice MužiKMTibor Krist
4444Valašská Polanka Muži VSJiří Mikuš
4545Mikulůvka ŽenyVSJiří Dančák
4646Nedašov muži 35ZLPetr Sáblík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.