Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Jaroslav Motl Telefon:  731 726 683
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
22Čeperka NPALeoš Kříž
33Krasonice JILukáš Pivonka
44Letohrad - Kunčice "B"UOLáďa Sýkora
55Oponešice TRMartin Ondra
66Stradouň UOSDH Stradouň
77Prchalov  NJHonza Adamec
89Velké Hoštice  OPHonza Adamec
910Chrášťany  LTHonza Adamec
1011Pasohlávky  BVHonza Adamec
1112Bohdalín  PEHonza Adamec
1213Čikov TROndřej Lukeš
1314Chářovice BNMartin Ondra
1415Plumlov  PVHonza Adamec
1516Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1617Olešná  HBHonza Adamec
1718Stará Říše  JIHonza Adamec
1819Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1920Myštěves HKVeronika Borůvková
2021Trnava  TRHonza Adamec
2122Chotěmice  TAHonza Adamec
2223Bašnice  JCHonza Adamec
2324Lavičky  ZRHonza Adamec
2425Malá Skála JNRadek Havelka
2526Trnov RKLukáš Žid
2627Obrubce  MBHonza Adamec
2728Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2829Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
2930Mladoňovice  TRHonza Adamec
3031Únětice  PJHonza Adamec
3132Hrobice  PAHonza Adamec
3233Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3334Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3435Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3637Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
3738Míchov BKMartin Koutný
3839Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
3940Chrastavec SYJakub Šudoma
4041Velký Třebešov NAHonza Pajer
4142Svídnice CRDavid Netolický
4243Novosedly STBohuslav Chval
4344Dubenec TUMartínek z Dubence
4445Bystřec AUOHonzin Matějka
4546Pšánky HKJakub Doskočil
4647Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
4748Nemrlov SUJan Navrátil
4850Babice VSMartin Ondra
4951Zderaz ACRJan Tměj
5052Lanšperk UOpetr
5153Touchovice LNLucie Hajmová
5254Jeníkovice HKMatěj Potůček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOadus
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Sloup PZBaďa
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Myštěves HKVeronika Borůvková
1313Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1414Dlouhá Ves RKPepa Malý
1515Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1718Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1819Hrobice PAjan pleskot
1920Holice PAVeronika Janusová
2030Radíkov PRMartin Ondra
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.