Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 20. 07. 2024 11:00
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný Telefon:  +420733265840
Začátek rezervace: 06. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2024 11:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice BUOPořadatelé Extraligy
22Jistebník NJJiří Čech
33Partutovice PRPořadatelé Extraligy
44Velká (Hranice III) PRHonza Adamec
55Nahořany NAHonza Adamec
66Pasohlávky BOHonza Adamec
77Mysločovice ZLHonza Adamec
88Prchalov NJHonza Adamec
910Zahnašovice KMHonza Adamec
1011Indivindi NAHonza Adamec
1112Dubenec TUJiří Čech
1213Hrabůvka PRHonza Adamec
1314Lavičky ZRHonza Adamec
1415Sedlčany PBHonza Adamec
1516Plumlov PVHonza Adamec
1617Čechtín TRHonza Adamec
1718Letohrad - Kunčice   DUOHonza Adamec
1819Olešnice SMHonza Adamec
1920Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2021Nevcehle JIHonza Adamec
2122Doubrava MBPořadatelé Extraligy
2223Budeč JHHonza Adamec
2324Krotějov   SportTAHonza Adamec
2425Starý Jičín NJJiří Čech
2526Drahňovice BNHonza Adamec
2627Bílovice PVHonza Adamec
2728Prchalov BNJPořadatelé Extraligy
2829Rašín JCHonza Adamec
2930Březová LIHonza Adamec
3031Seč CRHonza Adamec
3132Třebnouševes JCMatěj Krátký
3233Brušperk FMNikola Fajmanová
3334Velké Hoštice OPMichal Sud
3435Dubenec BTUMartínek z Dubence
3536Zálší SportUOMartin Chmelík
3637Velichovky NAAleš Stradiot
3738Karolín KMVojtěch Ševčík
3839Smidary HKJaromír Rosůlek
3940Lanžov TUTomáš Sedláček
4041Jirkov BJNJosef Posledník
4142Havlovice TUDavid Rak
4243Srch PAPatrik Kučera
4345Proskovice OVMichal Sud
4447Karlinky LIJaroslav Vobecký
4548Pěnčín JNAdam Vít
4649Sobotín SUJiří Fojtík
4750Lanžov BTUTomáš Sedláček
4852Plačice HKVašek Bahník
4955Hradiště KAGabriela Rusnoková
5069Olešnice XOLLukáš Trefil
5170Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice  PBHonza Adamec
22Olešná  HBHonza Adamec
33Plumlov  PVHonza Adamec
44Stará Říše  JIHonza Adamec
55Pšánky  HKHonza Adamec
66Budíkovice  TRHonza Adamec
77Olšovec  PRHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice   C UOHonza Adamec
99Markvartovice  OPHonza Adamec
1010Chlum  CKHonza Adamec
1111Žernovník  BKHonza Adamec
1212Krotějov   Sport TAHonza Adamec
1313Hrabišín SUHonza Adamec
1414Brušperk FMNikola Fajmanová
1515Proskovice OVVojtěch Sedláček
1616Svinov BOVZuzana Fojtíková
1717Lanžov TUTomáš Sedláček
1818Výrava HKLucie Samková
1919Jeřice JCPavel
2020Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
2121Olešnice SMEliška Marková
2222Letohrad - Kunčice DUOKateřina Sýkorova
2323Ploukonice SMEliška Bakešová
2424Třebnouševes JCLucie Jandíková
2525Plačice HKVašek Bahník
2626Hradiště KAGabriela Rusnoková
2727Žernovník BBKEva Kašparcová
2829Vysokov NADana Ptáčková
2930Třebovětice JCAnežka Vitvarová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.