Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlické dozvuky 2019 Kdy: 05. 10. 2019 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný Telefon:  +420 733 265 840
Začátek rezervace: 06. 09. 2019 08:30 Konec rezervace: 05. 10. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Jeleni UOOndřej Matyáš
22Třebihošť TUMartin
33Letohrad - Orlice ženyUOMichaela Vacková
45Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
56Kosov SUsdh kosov
67Dubenec TUDominik Mikeš
78Štíty SUVíťa
89Dolní Libina SUPetr Jančík
910Myštěves HKJaromír Rosůlek
1011Záchlumí UOJan Divíšek
1113Trnov RKLukáš Žid
1214Břehy AMBPetr Zavrtálek
1315Lavičky ZRJan Hejl
1416Bašnice JCJosef Vašina
1517Kosov Ženy SUMichaela
1618Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1719Frýdštejn JNMartin Bušek
1820Zderaz Potkali se Na RozcestíCRJan Tměj
1921Olešnice SMLukáš Marek
2022Benetice Ženy TRViktorie Vidláková
2123Tatobity SMVáclav Matura
2224Dlouhá Ves ŽenyRKMarie Krunčíková
2325Hrabišín SURoman Jírů
2426Dolní Újezd SYDalibor Toman
2527Horní Třešňovec ženyUOMarkéta Jelínková
2628Vážany BKMilan Veselý
2729Myštěves ženyHKVeronika Borůvková
2830Velké Hamry JNMAD Matthew
2931Bystřice JCMichal Odzgan
3032Nedvězí ŽenySYAdéla Černíková
3133Lanšperk UOpetr
3234Černovír UOMatouš Zachař
3335Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
3436Černčice IndivindiNAPetr Rak
3537Břehy BMBPetr Zavrtálek
3638Jeřmanice Ženy LIKristýna Matějková
3739Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3840Malá Skála Béčko - ženyJNAndrea Vavřichová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.