Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 24. 07. 2021 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr Telefon:  +420 774 183 351
Začátek rezervace: 10. 07. 2021 11:00 Konec rezervace: 24. 07. 2021 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec UOLinda Marešová
22Vésky BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Dubenec TUMartínek z Dubence
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Pšánky HKHonza Adamec
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Hrabišín SUHonza Adamec
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Trnov RKMartínek z Dubence
3232Frýdštejn JNDaniel Matura
3333Tatobity SMVáclav Matura
3434Seč CRFilip Kružík
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3636Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
3737Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
3838Olešnice SMLukáš Marek
3939Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
4042Sedlatice JIVojtěch Šťastný
4144Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
4245Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
4346Záchlumí UOJan Divíšek
4449Břehy MBPetr Zavrtálek
4550Prchalov NJPořadatelé Extraligy

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice PVHonza Adamec
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMHonza Adamec
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Bojkovice UHLucie Bartošová
1515Výrava HKŠárka
1616Myštěves HKEliška Rosůlková
1717Nepomuky UOKateřina Krudencová
1818Letohrad - Kunčice DUOAnežka Krejsová
1919Bohuslavice NAKlára Petříková
2020Kosmonosy MBMartínek z Dubence
2121Vysokov NAMichaela Adamu
2222Břehy MBTereza Kočová
2323Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.