Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár Kdy: 11. 08. 2018 20:00
Kontakt:   Svoboda Luboš Telefon:  776119579
Začátek rezervace: 01. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lesná PS 12ZNLuboš Svoboda
22Šaratice SpecialVYJan Jeřábek
33Mikulovice ZNMichal Urbánek
44Grešlové Mýto Ps12ZNLuboš Svoboda
55Citonice ZNLuboš Svoboda
66Černín ZNJiří Veselý
77Mikulovice PS12ZNMichal Urbánek
88Dešná BJHAleš Coufal
99Černín ZNJiří Veselý
1010Šaratice PS 12 VYJan Jeřábek
1111Grešlové Mýto SpecialZNLuboš Svoboda
1212Šumná Ps12ZNLuboš Svoboda
1313Kojatice TRAleš Šotkovský
1414Citonice Ps12ZNLuboš Svoboda
1515Běhařovice SpecialZNLuboš Svoboda
1616Třebelovice TRJosef Bulíček
1717Únanov SpeciálZNMarek Laitner
1818Újezd Ps12ZNLuboš Svoboda
1919Police TRPavel
2021Kojatice PS 12TRAleš Šotkovský
2122Újezd SpecialZNLuboš Svoboda
2223Běhařovice Ps12ZNLuboš Svoboda
2324Únanov PS 12ZNMarek Laitner
2425Police TRPavel
2530Lesná SpecialZNLuboš Svoboda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.