Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vyletiště Lešná

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Miroslava Grygaříka Kdy: 21. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Zdeněk Grygařík Telefon:  732200318
Začátek rezervace: 03. 06. 2019 21:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 21:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Lukov, Zlín Lukáš Žák
2. Poruba, mužiPřerov Martin
3. Velká Lhota, Vsetín Kristýna Pavelcová
4. Loučka, ženyVsetín Šimon Sedlář
5. Lešná, mužiVsetín Harry
6. Krhová, Vsetín Dalibor Sekyra
7. Starojická Lhota, mužiNový Jičín Aleš Hadaš
8. Poruba, ženyPřerov Zuzana Horníková
9. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
10. Velká Lhota, ženyVsetín Kristýna Pavelcová
11. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
12. Starojická Lhota, ženyNový Jičín Aleš Hadaš
13. Ublo, Zlín Libor Punčochář
14. Bystřička, MUŽIVsetín Jakub Zajíček
15. Zašová, Vsetín Jaroslav Škrobák
16. Jasenice, Vsetín Lukáš Komender
17. Prostřední Bečva, Vsetín Pavel Růčka
18. Francova Lhota, mužiVsetín Martin Bambuch
19. Valašská Polanka, MužiVsetín David Kovář
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. Chotětov, fotbalové hřištěMB
16. 06. MoravanyPA
16. 06. DětkovicePV
16. 06. Fotbalové hřiště, LukaviceRK
16. 06. PozděchovVS
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.