Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!! Kdy: 17. 08. 2019 20:00
Kontakt:   Svoboda Telefon:  +420 776 119 579
Začátek rezervace: 03. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lesná ZNLukáš Badin
22Únanov ZNLudvík Sapík
33Miroslav ženy AZNLukáš Badin
44Božice ŽenyZNLudvík Sapík
55Mikulovice ZNMichal Urbánek
66Mikulovice Ženy ZNMichal Urbánek
77Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
88Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
99Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
1010Černín ZNJiří Veselý
1111Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
1212Dobřínsko BZNMartin Čech
1313Křepice ZNLuboš Svoboda
1414Citonice ZNLuboš Svoboda
1515Police TRAleš Coufal
1618Dešná BJHAleš Coufal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
19. 10. VéskyUH
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.