Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Lavičky

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Lavičky Kdy: 20. 06. 2021 12:00
Kontakt:   Jan Hejl Telefon:  732183257
Začátek rezervace: 04. 06. 2021 20:00 Konec rezervace: 20. 06. 2021 08:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Žďár nad Sázavou 2, Žďár nad Sázavou Natálie Pošvicová
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Heraltice, Třebíč Jan Neuman
4. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
5. Moravany, Pardubice Honza Louža
6. Jemnice, Třebíč Radek Jenerál
7. Petrovice, BTřebíč Jakub Picmaus
8. Jabloňov, Žďár nad Sázavou Luboš Křehlík
9. Sychotín, ABlansko David Sedlák
10. Plumlov, Prostějov Luboš Kopřiva
11. Budeč, Jindřichův Hradec Matěj Šmahel
12. Lavičky, Žďár nad Sázavou Tomáš Láznička
13. Čechtín, Třebíč Marek Vaněk
14. Sychotín, BBlansko David Sedlák
15. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš
16. Stará Říše, Jihlava Veronika Kneblová
17. Sedlatice, Jihlava Luboš Šťastný
18. Nevcehle, Jihlava Miroslav Jelínek
19. Radostín nad Oslavou, BŽďár nad Sázavou Tomáš Láznička
20. Sloup, Praha-západ Tomáš Fiala
21. Čechtín, BTřebíč Mája Horká
22. Krotějov, SportTábor David Kozel
23. Maršovice, Žďár nad Sázavou Radim Bláha
24. Kamenice, Jihlava Lukáš Fiala
25. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
26. Meziříčko, Žďár nad Sázavou Patrik Slabý
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Velké Meziříčí, FňŽďár nad Sázavou Natálie Kundelová
2. Bohuňov, Svitavy Hana Hašková
3. Jabloňov, Žďár nad Sázavou Luboš Křehlík
4. Benetice, Třebíč Viktorie Vidláková
5. Olešná, Havlíčkův Brod Tereza Pešoutová
6. Stařeč, Třebíč Marek Pokorný
7. Radostín nad Oslavou, Žďár nad Sázavou Tomáš Láznička
8. Nevcehle, Jihlava Eliška Nikodýmová
9. Jakubov u Moravských Budějovic, Třebíč Vendula Vejmelkova
10. Senetářov, Blansko Leona Vašíčková
11. Stará Říše, ŽenyJihlava Veronika Kneblová
12. Netín, AŽďár nad Sázavou Oldřiška Šimanová
13. Budeč, Jindřichův Hradec Michaela Černá
14. Výčapy, Třebíč Hana Kučerová
15. Petrůvky, Třebíč Michaela Dvořáková
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Jabloňov, Žďár nad Sázavou Luboš Křehlík
2.Lomnička, Brno-venkov Petr Špaček
3.Lavičky, Žďár nad Sázavou Šimon Chalupa
4.Zbraslav, Brno-venkov Martin Kabelka
5.Čechtín, BTřebíč Mája Horká
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.Radostín nad Oslavou, Žďár nad Sázavou Tomáš Láznička


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Jabloňov, Žďár nad Sázavou Luboš Křehlík
2.Lavičky, Žďár nad Sázavou Šimon Chalupa
3.Netín, Žďár nad Sázavou Oldřiška Šimanová
4.Štěměchy, Třebíč Standa
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
19. 06. Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!BV
19. 06. KarlinkyLI
19. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
19. 06. Nepomuky, areál pod poldremUO
19. 06. NepomukyUO
19. 06. BIO-HE ChválkoviceOL
19. 06. Újezd, fotbalové hřištěZL
20. 06. LavičkyZR
20. 06. Pozděchov - hasičská dráhaVS
20. 06. Svoboda, has. hřištěOP
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.